Informacje o nas

„Stanica Kresowa” jest agroturystycznym ośrodkiem jeździeckim. Łączy w sobie klimat XVII wiecznych dworów polskich, rozrzuconych po kresach ówczesnej Rzeczpospolitej, z zaletami współczesnych standardów wypoczynku.

Stanica powstała z inspiracji zarówno samych gospodarzy, jak i licznego grona przyjaciół, szukających ucieczki od miejskiego gwaru i pośpiechu. Tereny otaczające stadninę są idealnym miejscem do spacerów, przemierzając te szlaki poznają Państwo najciekawsze obiekty i miejsca w okolicy. Odnajdą tu Państwo także domową, swojską i przyjemną atmosferę połączoną z polską gościnnością. Dzięki fachowej wiedzy i ogromnemu zaangażowaniu gospodarzy „Stanica Kresowa” jest prężnie rozwijającym się ośrodkiem turystycznym.

Jeżeli planujesz urlop, wakacje lub chociażby weekend poza miastem, to miejsce stworzyliśmy dla Ciebie !

Stanica jest otwarta dla wszystkich miłośników koni i tych, którzy chcieliby je pokochać. Na terenie stadniny stworzyliśmy atrakcyjną bazę noclegową i żywieniową. Podczas pobytu w Stanicy Kresowej można poznać imponującą faunę i florę pobliskiego Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej. Położenie naszej posiadłości oraz niezapomniane plenery pozwalają na organizowanie wycieczek konnych, pieszych czy też rowerowych. Na życzenie naszych gości organizujemy spotkania i imprezy. Zapewniamy wiele atrakcji, m.in. przejażdżki bryczką, kuligi, ogniska. Gwarantujemy wspaniałą zabawę i niezapomniane chwile. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.