Wypożyczalnia rowerów

Rowery w Stanicy Kresowej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż oferta nasza zostaje wzbogacona o 10 rowerów turystycznych do wykorzystania przez gości odwiedzających Stanicę Kresową. Dzięki rowerom nasi gości będą mogli w każdej chwili korzystać z  oznakowanych  szlaków rowerowych Puszczy Knyszyńskiej.
W zadbaniu o potrzeby naszych Gości oraz w realizacji naszych marzeń pomógł nam:
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Operacja  pt. „Zakup przyczepy do przewozu koni oraz zakup rowerów turystycznych i kasków” współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Wypożyczalnia rowerów oferuje 13 rowerów o różnych rozmiarach ramy. Dwa z nich wyposażone w foteliki dziecięce. Ponadto posiadamy dwa rowerki dla maluchów.

MPR – Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR – Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów „przyjazności dla rowerzystów”, a w naszej ofercie znajdą Państwo usługi dedykowane turystom rowerowym. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl

MPR_BANER_690x381_px